Apartmány ubytovna Mostní, Kolín

Popis ubytování

Nově rekonstruovaná  ubytovna Vám nabízí pohodlí, bezpečí, a domáckou atmosféru. Na výběr máte dvojlůžkové a vícelůžkové pokoje uspořádané do jedno až dvoupokojových apartmánů. 

Pokoje jsou plně vybavené - postele, skříně, nové ložní prádlo a peřiny. Garantujeme Vám pravidelnou výměnu ložního prádla, pravidelný úklid včetně vynášení odpadků atd.

Ubytování apartmány Mostní Kolín - pokoj

Každý z apartmánů má vlastní sociální zázemí, vlastní vybavenou kuchyň s jídelnou.  Vybavení kuchyní skýtá vařiče, sporáky s troubou, varné konvice, nové lednice, mikrovlnné trouby.

K Vašemu pohodlnému pobytu a odpočinku v jídelně každého apartmánu k dispozici televizor a rádio, ve všech prostorech  ubytovny  je v dosahu WI-FI zdarma, celá ubytovna je nekuřácká, ale nabízí vyhrazené místa pro kouření na balkonech a ve dvoře domu.

O Vaše pohodlí, bezpečnost a servis se stará provozovatel ubytovny pan Pečenka, který je téměř nonstop na telefonu k Vašim službám.

Ubytovna Mostní je vhodná pro ubytování tuzemských i zahraničních zaměstnanců v regionu Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Pardubice atd. – kam  je výborné pravidelné spojení, vhodná i pro turisty a další klienty, zejména pro dlouhodobé ubytování nebo přespání na cestách.

Kam dál?