Ubytování apartmány Mostní, Kolín

Levné a nadstandardní  ubytování

Ubytovna Mostní, ubytování apartmány Kolín

Kolínská Ubytovna Mostní  Vám nabízí levné a příjemné ubytování v historickém centru města. Díky specifické atmosféře, kterou ubytovně dodává uspořádání apartmánů formou jednotlivých  bytů,  si příjemně vychutnáte Vaši návštěvu  tohoto překrásného města. Výhodná poloha ubytovny Vám umožňuje pohyb po Kolíně i bez použití dopravního prostředku. Od nás je to v rámci města všude kousek.

Výhodné umístění ubytovny

Ubytovna Mostní se nachází přímo v centru města, velmi blízko náměstí (2minuty chůze), naproti Úradu Práce, nedaleko Hlavního nádraží ČD (http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/) (10minut chůze) , jen kousek od nákupního centra Futurum (http://www.futurumkolin.cz/) (5minut chůze).

Ubytovna apartmány Mostní, Kolín - náměstí

Kolín je okresní město na východě od Středočeského kraje na řece Labi, asi 60 km východně od Prahy. Je důležitým dopravním a obchodním centrem v regionu. Najdeme zde nejrůznější obchodní a pracovní příležitosti v průmyslu chemickém, automobilovém, strojírenském, potravinářském a polygrafickém. Výborná dopravní dostupnost vlakem, autobusem, městskou hromadnou dopravou  nebo autem. Nejbližší zastávka  MHD (zastávka Banka) je vzdálena 1minutu chůze (odtud přímé spoje např. do TPCA, Tesly, Emersonu, Tesca, k nemocnici atd.).

Kam dál?